آموزش مجازی

دوره-مجازی-دوربین-مداربسته,,دوره آموزش مجازی رایگان دوربین مداربسته

درود


از آنجا که بسیاری از دوستان درخواست یک دوره مرتب و گام به گام در رابطه با دوربین های مداربسته را داشتند در طول چند ماه سعی کردیم مطالبی دقیق و طبقه بندی شده را برای شما در این رابطه آماده کنیم. هدف از ایجاد این دوره تبدیل یک فرد کاملا نا آشنا با سیستم مداربسته به یک متخصص دوربین مداربسته است. این دوره پیش نیازی زیادی نمی خواهد اما اگر اصلا با اصطلاحات الکتریکی آشنایی ندارید بهتر است کمی از کتابهای هنرستان در رشته های برق و الکترونیک برای یادگیری اصطلاحات اصلی استفاده کنید.


در صورتی که نظر خاصی در رابطه با یک درس داشتید میتوانید آن را به صورت کامنت در همان پست مطرح کنید. با وجود لطف همیشگی شما متاسفانه به علت مشغله کاری امکان پاسخگویی به نظرات را ندارم اما همه نظرات را می خوانم و در صورتی که درخواستی به صورت متعدد مطرح شده باشد آن را پوشش خواهیم داد. درس های این بخش به صورت گام به گام طراحی شده. اما جزئیات درس ها آنقدر زیاد است که حتی برای افرادی که سال ها تجربه در زمینه سیستم های حفاظتی دارند هم مطالب جدیدی در طول درس ها وجود دارد.


ساختار درس ها از تعاریف کلی و مشخصه های تجهیزات شروع شده و رفته رفته به سمت روش های طراحی و نصب جلو می رود. طبیعتا برای یادگیری بهتر باید سعی کنید این اطلاعات را در عمل هم به کار ببرید.


در صورتی که تمایل به کپی کردن مطالب این دوره در سایت یا وبلاگ خود داشتید لطفا منبع را لینک کنید. این کار به ما انگیزه بیشتری برای افزایش مطالب در این بخش را می دهد. این دوره کاملا رایگان است، اما اگر دوست داشتید به نحوی جبران کنید میتوانید مبلغی اندک به این موسسات کمکی کنید ( موسسه محک، جمعیت امام علی)

پیروز و سربلند باشید


علی شهدوست


لیست درس های دوره

...

...

منتظر درس های جدید باشید