نرم افزار iVMS-4200 یک نرم افزار مدیریت سیستم مداربسته ساخت هایک ویژن است که امکان کنترل DVR، NVR، دوربین IP، انکودر دکودر و دیگر تجهیزات را برای شما بر روی کامپیوتر فراهم می کند.

ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار

با توجه به قابلیت های بالا و انعطاف پذیری و سادگی این نرم افزار، امکان استفاده از آن برای پروژه های بزرگ و کوچک به سادگی وجود خواهد داشت.
نرم افزار iVMS-4200 امکانات زیر را برای شما فراهم می کند:
  • نمایش تصاویر دوربین ها به صورت زنده بر روی کامپیوتر متصل به شبکه
  • ضبط تصاویر بر روی کامپیوتر ثانویه
  • جست و جو و پخش تصاویر موجود در دستگاه مرکزی DVR یا NVR
  • پشتیان گیری از تصاویر
  • امکان ایجاد حساب های کاربری متعدد با دسترسی محدود به دوربین ها


نرم افزار انتقال تصویر iVMS-4200 چطور کار می کند؟

به صورت کلی نرم افزارهای CMS امکان مشاهده تصاویر دوربین های مدار بسته بر روی کامپیوتر را در یک محیط نرم افزاری برای شما فراهم می کنند. این نرم افزار برای شما قابلیت های زیر را فراهم می کند.
شما می توانید تصویر تمامی دوربین های متصل به DVR یا NVR هایک ویژن خود را بر روی یک کامیپوتر ببنید. البته برای این کار می توانید به صورت وب بیس هم اقدام کنید یعنی بدون نصب نرم افزار و تنها با وارد کردن آدرس IP دستگاه در بروزر به دستگاه دسترسی داشته باشید. طبیعتا با استفاده از نرم افزار iVMS-4200 شما امکان دسترسی به تنظیمات خیلی پیشرفته تری را خواهید داشت و ثبات تصاویر نیز به مراتب بالاتر است.
شما می توانید از طریق این نرم افزار تصویر دوربین های چند DVR یا NVR هایک ویژن را به صورت همزمان روی کامپیوتر ببینید. برای مثال در صورتی که شما دو DVR 16 کانال را در محلی نصب کرده اید از طریق نصب نرم افزار بر روی یک کامپیوتر و اضافه کردن دو دستگاه بر روی نرم افزار شما می توانید 32 دوربین را یکجا ببنید.
شما می توانید تصاویر دوربین های آنالوگ و شبکه را از طریق اضافه کردن NVR و DVR بر روی یک کامپیوتر به صورت همزمان ببنید.

نرم افزار را از کجا پیدا کنم؟

نرم افزار iVMS-4200 بر روی CD تمامی دستگاه های DVR و NVR هایک ویژن وجود دارد. در صورت نبود CD دستگاه شما می توانید نرم افزار را از اینجا دانلود کنید.

لینک دانلود نرم افزار iVMS-4200نرم-افزار-انتقال-تصویر-هایک-ویژن,نرم افزار انتقال تصویر هایک ویژن,نرم افزار انتقال تصویر هایک ویژن
تصویری از نمای داخلی نرم افزار انتقال تصویر iVMS-4200 هایک ویژن

مطالب مرتبط


لینک های مفید