DVR های AcuSense و دوربین های مداربسته ColorVu

یکی از محصولات جدید شرکت هایک ویژن با قابلیت هوش مصنوعی DEEP LEARNING ، DVR های توربو HD AcuSense با قابلیت ضبط تصاویر زنده 24 ساعته و دوربین های مداربسته توربو ColorVu است...

DVR-های-AcuSense-و-دوربین-های-مداربسته-ColorVu,,

یکی از محصولات جدید شرکت هایک ویژن با قابلیت هوش مصنوعی DEEP LEARNING ،DVR های توربو HD AcuSense با قابلیت ضبط تصاویر زنده 24 ساعته و دوربین های مداربسته توربو ColorVu است.


تکنولوژی AcuSense بر اساس الگوریتم هوش مصنوعی DEEP LEARNING هایک ویژن است که اولین بار در سال گذشته در محصولات IP خود از آن استفاده کرد. الگوریتم های Deep Learning بسیار پیچیده تر از الگوریتم های دوربین های قدیمی است که دارای عملکرد سطحی هستند. در Deep Learning توانایی یادگیری وجود دارد که به طرز شگفت آوری منجر به ارتقا عملکرد سیستم تجزیه و تحلیل محتوای تصویری (VCA) می شود.

DVR های AcuSense

DVR های AcuSense قادرند تا مشخصات ظاهری انسان و همچنین وسایل نقلیه را از میان حجم بزرگی از سوژه های مختلف دیگر تشخیص دهند. نه تنها قادر به تشخیص انسان و وسیله نقلیه هستند بلکه حتی می توانند آلارم های کاذب را که توسط اشیا متحرک دیگر ایجاد می شود تشخیص داده و فیلتر یا حذف کند. این دستگاه های ضبط به طور کلی دارای 3 ویژگی مهم زیر هستند:این تکنولوژی همچنین دارای یک تابع قدرتمند و سریع برای جستجو در میان تصاویر است که قادر به تجزیه و تحلیل تصاویر ضبط شده و استخراج تمامی سوژه های انسانی و وسایل نقلیه از بخش های مربوطه است.این بدان معناست که کاربران می توانند به سرعت برای سوژه مورد نظر خود در میان تصاویر جستجو کنند. این ویژگی های هیجان انگیز دستگاه های ضبط DVR را قوی تر و قابل اعتماد تر از قبل می سازد.

دوربین های ColorVu

در حالی که DVR های AcuSense به عنوان مغز سیستم عمل می کنند، دوربین های مداربسته ColorVu حکم چشم ها را دارند. با لنزهای پیشرفته با دیافراگم های بزرگ نور بیشتری را جذب می کنند.
با وجود پیشرفت های زیاد در سیستم دوربین های مداربسته در سال های اخیر، اما همچنان محدودیت های امنیتی بسیار زیادی وجود دارند که تاکنون رفع نشده اند، مانند امکان دید در شب با وضوح بالا و ضبط تصاویر رنگی. دوربین های ColorVu برای برنامه های نظارتی طراحی شده اند که لزوم وجود تصاویر رنگی با وضوح بالا در آنها بویژه در محیط های کم نور از اهمیت بالایی برخوردار است.

با داشتن حساسیت بالا در محیط های بسیار کم نور، دوربین می تواند تصاویری روشن و واضح را به صورت 234 ساعته ارائه نماید. علاوه بر این، این دوربین ها دارای منبع نوری و لنزهای ضدانعکاسی هستند که منجر به ایجاد تصاویری واضح و با کیفیت می گردد.


این تکنولوژی ها برای کارشناسان نصب دوربین مداربسته نیز مفید خواهد بود زیرا می توانند بسیاری از ویژگی های هوشمند تصویری را به سیستم موجود اضافه کنند و آن را به سادگی جایگزین مدل های قدیمی DVR نمایند. همچنین از جهت دیگر برای کاربران نیز بسیار کارا و مفید بوده زیرا باعث صرفه جویی در منابع (نیروی) انسانی و مالی می گردد.

مطالب مرتبط:

Written by www.tticctv.com

691-avatar-min,,

tticctv.com

با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه سیستم های امنیتی و حفاظتی آماده ارائه خدمات ویژه به شما دوستان عزیز هستیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:
021-88500020

نظرات (0)
 
نظر خود را ثبت کنید